Sofy nie tylko do mieszkania

Sofa jest podstawowym meblem w domu. Jednak ten mebel nadaje się nie tylko do mieszkania. Bardzo dobrze sprawdzi się w gabinetach lekarskich, kosmetycznych, biurach, poczekalniach – czyli wszędzie tam, gdzie trzeba czekać. Warto zadbać o to, aby było mniej nieprzyjemne.

W takich przypadkach dobrze sprawdzają się sofy modułowe.

To konstrukcje składające się z pojedynczych modułów, które można w dowolny sposób zestawić, tworząc własne kompozycje – sofy dwuosobowe, trzyosobowe, pojedyncze moduły dla jednej osoby. Można je zestawić w rzędzie, w okręgu czy w zupełnie dowolny sposób. Zazwyczaj są bardzo lekkie i na kółkach, dlatego każdy może przestawiać je w dowolny sposób, nie trzeba wynajmować specjalnej ekipy lub prosić kogoś o pomoc, kiedy chcemy zrobić niewielkie przemeblowanie. Sprawdzają się w biurach podczas spotkań, głównie wewnętrznych, kiedy pracownicy mogą się trochę rozluźnić.

Sofy modułowe zazwyczaj są sporych rozmiarów, dlatego sprawdzają się w dużych przestrzeniach. Zestawienie kilku modułów w różnych kombinacjach i jednolitym stylu sprawi, że całe pomieszczenie wyda się spokojne i minimalistyczne, nie będzie rozpraszać użytkowników. Dodatkowo miękka powierzchnia, na której można przysiąść, będzie przyjemną odmianą w codziennej rutynie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *