Idealna garderoba

Oglądając filmy lub seriale, często zazdrościmy bohaterom ich mieszkań i chcemy później je odwzorować w naszej rzeczywistości. Jednym ze świetnych pomysłów, które powinny być częściej stosowane, są garderoby – takie, do których można wejść. Jest to nie tylko marzenie wielu kobiet, ale również bardzo praktyczne rozwiązanie. Na taką garderobę nie potrzebujemy bardzo dużo przestrzeni, a dzięki temu zyskujemy aż trzy ściany, które może zastawić regałami i szafami, które wypełnimy naszymi ulubionymi rzeczami.

Co powinno być w garderobie?

Idealna garderoba powinna mieć miejsca zarówno do wieszania ubrań, jak i dużo półek do przechowywania. Warto również zaopatrzyć się w wysuwane kosze, w których również możemy przechowywać ubrania, a jednocześnie będziemy mieć do nich łatwy dostęp. W garderobie warto mieć nie tylko otwarte półki i wieszaki. Część z nich powinna być zamknięta, jak np. klasyczna komoda i pełne szuflady. Czasami będziemy chcieli pochwalić się naszą garderobą przed znajomymi, warto wtedy mieć możliwość schowania bardziej intymnych rzeczy przed ciekawskim wzrokiem gości.

Miejsce do siedzenia

W garderobie przyda się również miejsce na to, aby chwilę przysiąść lub odłożyć coś. Dobrze sprawdzą się w takiej roli pufy. Jest to przydatny mebel, którego nie będziemy używać, aby spędzać na nim dużo czasu, w końcu siedzenie bez oparcia dla pleców nie jest zbyt zdrowe. Jednocześnie warto mieć w garderobie takie miejsce, gdy np. ubieramy rajstopy czy skarpetki – zdecydowanie wygodniej robi się to na siedząco. Na pufie możemy też odłożyć kilka wybranych modeli, aby się nad nimi zastanowić. Okazuje się więc, że pufy w garderobie są nie tylko elementem dekoracyjnym, ale mają również dużo zastosowań, które ułatwiają codzienne funkcjonowanie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *