Idealna garderoba

Oglądając filmy lub seriale, często zazdrościmy bohaterom ich mieszkań i chcemy później je odwzorować w naszej rzeczywistości. Jednym ze świetnych pomysłów, które powinny być częściej stosowane, są garderoby – takie, do których można wejść. Jest to nie tylko marzenie wielu kobiet, ale również bardzo praktyczne rozwiązanie. Na taką garderobę nie potrzebujemy bardzo dużo przestrzeni, a dzięki temu zyskujemy aż trzy ściany, które może zastawić regałami i szafami, które wypełnimy naszymi ulubionymi rzeczami.

Co powinno być w garderobie?

Idealna garderoba powinna mieć miejsca zarówno do wieszania ubrań, jak i dużo półek do przechowywania. Warto również zaopatrzyć się w wysuwane kosze, w których również możemy przechowywać ubrania, a jednocześnie będziemy mieć do nich łatwy dostęp. W garderobie warto mieć nie tylko otwarte półki i wieszaki. Część z nich powinna być zamknięta, jak np. klasyczna komoda i pełne szuflady. Czasami będziemy chcieli pochwalić się naszą garderobą przed znajomymi, warto wtedy mieć możliwość schowania bardziej intymnych rzeczy przed ciekawskim wzrokiem gości.

Miejsce do siedzenia

W garderobie przyda się również miejsce na to, aby chwilę przysiąść lub odłożyć coś. Dobrze sprawdzą się w takiej roli pufy. Jest to przydatny mebel, którego nie będziemy używać, aby spędzać na nim dużo czasu, w końcu siedzenie bez oparcia dla pleców nie jest zbyt zdrowe. Jednocześnie warto mieć w garderobie takie miejsce, gdy np. ubieramy rajstopy czy skarpetki – zdecydowanie wygodniej robi się to na siedząco. Na pufie możemy też odłożyć kilka wybranych modeli, aby się nad nimi zastanowić. Okazuje się więc, że pufy w garderobie są nie tylko elementem dekoracyjnym, ale mają również dużo zastosowań, które ułatwiają codzienne funkcjonowanie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *